• 066-33241643-5 | fax : 06633241647

  • خرم آباد – ميدان كيو – فاز يكم – بلوار مديريت – بالاتر از سازمان تامين اجتماعي – روبروي حج و زیارت – طبقه سوم

تهاتر بدهیها و مطالبات پیمانکاران سازمان راهداری !

تهاتر بدهیها و مطالبات پیمانکاران سازمان راهداری !

تهاتر بدهیها و مطالبات پیمانکاران سازمان راهداری ! 1000 696 rezazabi

کشاورزیان‌ گفت: در ۶ ماهه گذشته، ۷۰۰ میلیارد تومان از بدهی به پیمانکاران تسویه شده است.

داوود کشاورزیان‌ معاون وزیر راه و شهرسازی درباره آخرین پرداختی‌ها به پیمانکاران و اتخاذ سیاست‌های جدید برای تسویه بدهی‌ها، اظهار داشت: تصمیم جدیدی که برای تسویه بدهی پیمانکاران اتخاذ شده، این است که مطالبات پیمانکاران از سازمان راهداری با بدهی آنها به بانک‌ها تهاتر شود.

وی افزود: در 6 ماه گذشته فهرستی از میزان بدهی پیمانکاران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به بانک ها تهیه شد و تعدادی از پیمانکاران برای تهاتر مطالباتشان از سازمان با بدهی‌هایشان به بانک‌ها، در اولویت این فهرست قرار گرفتند و به بانک ها معرفی شدند.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در 6 ماهه گذشته از همین طریق، 700 میلیارد تومان از بدهی به پیمانکاران تسویه شده است.

کشاورزیان با بیان اینکه‌ در سال جاری دولت توجه جدی به موضوع پرداخت بدهی‌های پیمانکاران داشته است، گفت: از ابتدای امسال تاکنون از طریق ارائه اسناد خزانه اسلامی و تهاتر مطالبات پیمانکاران با بدهی‌هایشان به بانک‌ها توانسته‌‌ایم 1000 میلیارد تومان از بدهی های سازمان را بپردازیم‌.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌ گفت: پرداخت مطالبات پیمانکاران از طریق تهاتر با بدهی‌شان به بانک‌ها یک روش جدید است و به همین دلیل، پروسه موافقت نهادهای اقتصادی با این طرح و اجرای آن کمی زمان بر بود اما با کمی تاخیر به اجرا رسید و با موافقت پیمانکاران هم همراه بود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه امسال حجم بیشتری از مطالبات پیمانکاران را با اسناد خزانه اسلامی پرداخت خواهیم کرد، یادآور شد : پیش بینی می کنیم تا پایان سال در مجموع 2000 میلیارد تومان از بدهی پیمانکاران را پرداخت کنیم

دیدگاهی بگذارید

ما به صورت شبانه روز جهت مشاوره در خدمت کارفرمایان عزیز هستیم . ساعات کاری شرکت به صورت زیر است

شنبه تا چهارشنبه : 7:30 – 15:00 پنجشنبه : 7:30 – 13:00 جمعه : تعطیل

شرکت بین الملل سیمین تابان پارس (سهامی خاص) در سال 1380 با مرکزیت در خرم آباد تأسیس و طی بیش از یک دهه فعالیت موفق به اجرای افزون بر 50 پروژه مهندسی – تأمین تجهیزات و ساخت در مناطق مختلف میهن عزیز گردیده است . رضایت کارفرمایان و استفاده از مدیریت کیفیت و کنترل زمان، اساسی ترین نگرش مدیران کنونی شرکت است و …ادامه مطلب

طراح و گرافیست Mr Zabet

تمام مطالب این سایت مربوط به شرکت برج سازان می باشد کپی برداری باذکر منبع مجاز است