• 066-33241643-5 | fax : 06633241647

  • خرم آباد – ميدان كيو – فاز يكم – بلوار مديريت – بالاتر از سازمان تامين اجتماعي – روبروي حج و زیارت – طبقه سوم

تکمیل مسکن مهر چقدر می‌خواهد؟

تکمیل مسکن مهر چقدر می‌خواهد؟

تکمیل مسکن مهر چقدر می‌خواهد؟ 1000 717 rezazabi

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق برآوردها حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر فقط از نظر خدمات زیربنایی، رو بنایی، دسترسی و راه‌های ارتباطی نیاز داریم.

اصغر مهرآبادی در جلسه‌ای که با حضور فرماندار، نمایندگان و مدیران رشت در فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: در استان گیلان اقدامات خوبی انجام شده و مسکن مهر روبه اتمام است، حدود ۶۰ درصد واحدها خودمالک است و دولت فقط تسهیلات بانکی می‌پردازد.

وی با بیان اینکه دولت در مسکن مهر زمین را به صورت اجاره‌ای می‌دهد و ۵۰ درصد عوارض پروانه ساختمانی را دولت در حد توانش پرداخت می‌کند، افزود: در حال حاضر کارگروهی تحت عنوان مسکن مهر در هیات دولت تشکیل شده که طبق برآوردها حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر فقط از نظر خدمات زیربنایی، رو بنایی، دسترسی و راه‌های ارتباطی نیاز داریم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: اعتبار فوق به تصویب کار گروه رسید، طی جلسات مشترک با دفاتر خدمات رسان به این نتیجه رسیدیم که حدود ۴۰۰۰ میلیارد تومان برای تامین خدمات زیربنایی نظیر تصفیه خانه، مخازن و خط انتقال نیاز داریم؛ ۴۰۰۰ میلیارد تومان دیگر هم برای تامین خدمات روبنایی نیاز داریم.

وی با بیان اینکه در مسکن مهر کشور به ۲۵ هزار کلاس درس نیاز داریم، اضافه کرد:به طور متوسط حدود ۲۵۰۰ باب مدرسه می‌شود، در حال حاضر ۵۰۰ باب مدرسه توسط دولت در نظر گرفته شده که بیش از ۵۰ درصد آن دایر می‌باشد. عمدتا از منابع داخلی یا از محل فروش زمین یا تهاتر تامین اعتبار صورت گرفته است.

مهرآبادی تامین امنیت و رفاه عمومی سایت‌های مسکن مهر را بسیار مورد توجه دانست و تصریح کرد: در حال حاضر ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور ساخته و آماده شده است اما به دلیل عدم وجود کلانتری، مدرسه و درمانگاه کسی تحویل نمی‌گیرد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: تصمیم بر این شده که از اعتبار ۱۱ هزار میلیاری، هزار میلیارد تومان به وزارت نیرو پرداخت شود و ۴۰۰ میلیارد تومان هم برای آماده سازی و محوطه سازی در نظر گرفته شده است. با تصویب و پرداخت این مبلغ، بخش عمده‌ای از خدمات زیرساختی حل می‌شود.

وی تصریح کرد: قرار بود از محل یارانه‌ها ۱۰۰ میلیارد تومان به ما پرداخت شود که ۸۵ میلیارد تومان تخصیص یافت و از این محل ۸۰ میلیارد تومان به گیلان علاوه بر ۲۲ میلیارد تومان اسناد خزانه پرداخت شد که مجموعا ۱۰۰ میلیارد تومان می‌شود.

مهرآبادی افزود: امسال قطعا کمک‌هایی به استان گیلان انجام می‌گیرد، یک سوم هزینه ساخت مدرسه را تقبل می‌کنیم به شرط اینکه دو سوم از اعتبارات استانی تامین شود. در دولت قبل تفاهم‌نامه‌ای با آموزش و پرورش و سازمان نوسازی به امضا رسید مبنی بر اینکه اسکلت سقف ۱۱۰ واحد آموزشی توسط ما و بقیه امور توسط آنها انجام گیرد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر ساخت ۵۰۰ واحد آموزشی را شروع کردیم که حدود ۳۰۰ واحد به اتمام رسیده و مابقی در حال تکمیل است.

دیدگاهی بگذارید

ما به صورت شبانه روز جهت مشاوره در خدمت کارفرمایان عزیز هستیم . ساعات کاری شرکت به صورت زیر است

شنبه تا چهارشنبه : 7:30 – 15:00 پنجشنبه : 7:30 – 13:00 جمعه : تعطیل

شرکت بین الملل سیمین تابان پارس (سهامی خاص) در سال 1380 با مرکزیت در خرم آباد تأسیس و طی بیش از یک دهه فعالیت موفق به اجرای افزون بر 50 پروژه مهندسی – تأمین تجهیزات و ساخت در مناطق مختلف میهن عزیز گردیده است . رضایت کارفرمایان و استفاده از مدیریت کیفیت و کنترل زمان، اساسی ترین نگرش مدیران کنونی شرکت است و …ادامه مطلب

طراح و گرافیست Mr Zabet

تمام مطالب این سایت مربوط به شرکت برج سازان می باشد کپی برداری باذکر منبع مجاز است